O nas

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie Wam pysznych, naturalnych wyrobów wieprzowych wysokiej jakości, w najlepszej możliwej cenie, prosto pod Wasze drzwi.

O nas

Nasze gospodarstwo znajduje się w Wielkopolsce, we wsi Wychowaniec. Nasza rodzina prowadzi je od 2010 roku.

Zwierzęta hodujemy z najwyższą starannością o wszystkie szczegóły. Trzymamy pieczę nad całym procesem hodowli - rozpoczynając od uprawy i zbioru najwyższej jakości zbóż, przygotowanie paszy dla naszych podopiecznych, a na pełnym cyklu hodowli kończąc. Nie pozyskujemy warchlaków za granicą ani z innych gospodarstw. Pełen cykl rozrodu i odchowu prosiąt prowadzimy u nas, dzięki czemu jesteśmy pewni ich jakości.

Nasze gospodarstwo

Świnki w naszym gospodarstwie żywimy tak jak dawniej, czyli na mokro. Do sporządzenia najlepszej jakości paszy używamy m. in. serwatki która przywozimy własnym transportem z okolicznych mleczarni. Natomiast ze znajdujących się niedaleko cukrowni kupujemy wysłodki (utarte buraki pozbawione cukru), które są dla naszych zwierząt doskonałym źródłem włókna (błonnika).

Zdecydowaną większość komponentów pasz przechowujemy w bezpieczny i ekologiczny sposób bez potrzeby suszenia i dodawania konserwantów. Dzięki możliwościom, jakie daje nam taki proces karmienia, uzyskujemy pasze wolne od GMO, a także antybiotyków.

Nasze wyroby

Zachowanie najwyższych standardów hodowli i zdrowego stada pozwala nam pochwalić się wyjątkową jakością mięsa. Przy współpracy masarzy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, uzyskujemy wyroby o smaku i jakości niespotykanej w dzisiejszych czasach.

Pomaga nam w tym stosowanie starych receptur oraz metod produkcji. Przede wszystkim nie śpieszymy się. Mięso trzymamy w mieszance wody, soli i naturalnych przypraw nawet dwa tygodnie, a proces wędzenia odbywa się w tradycyjnych wędzarniach na naturalnym drewnie.

Nacisk na jakość wyrobu powoduje jednak jego ograniczoną ilość. Dlatego dokładnie planujemy ilości wytwarzanych pysznych szynek, polędwic czy schabów. Wszystko to robimy po to, by dostarczyć Wam mięsa niespotykanej dzisiaj jakości i smaku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl